top of page

HAYDİ BÜTÜN AİLE PERU'YA!

Güncelleme tarihi: 26 Ara 2018Lama Ailesi

Peru, çocuklu aileler mükemmel bir tatil destinasyonu; özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında And Dağları'nın güneşli, tertemiz havası ile Peru, okul tatili için inanılmaz bir seçenek . Çöl sahil şeridinden, tropik yağmur ormanlarına, yükselen dağlara ve yüksek rakım göllerine kadar pek çok doğal güzellik sunuyor gezginlerimize. Konaklama için mükemmel seçeneklerie sahip olmanın yanında trenler, uçaklar ve teknelerle ulaşım yapabileceğiniz bir altyapıya da sahip. Gelin Peru'da ailecek güzel zaman geçireceğiniz aktiviteleri keşfedelim!

Peru Amazonlarını Keşfedin


Amazon Ormanları Peru

Tropik maceralar için Amazon Havzasındaki yağmur ormanlarına dalın. Ormanın içinde kulübelerde kalın, meşale ile yolunuzu bulun, ormandaki maceranızı Tambopata Nehri'nde kayaking yaparak taçlandırabilirsiniz. Yağmur ormanı bitkilerinin tıbbi kullanımları hakkında bilgi edinin ve hayvanları beslenmek üzere toplandıkları memeli merkezini ziyaret edin. Amazon, hem küçük çocukları hem de yetişkinleri büyüleyecek bir aile dostu seyahat noktası.

İnka İmparatorluğunun Kalbine Yürüyüş


Machu Picchu

Inca dünyasının kalbi Andes ve Cuzco'ya gidin. Çocuklarınızla beraber, bu aile dostu seyahat boyunca kalıntıları ve yerel pazarları keşfedin. Kutsal Vadide dağ bisikletiyle yolculuğa çıkın; Bazılarının diğerlerinden daha enerjik hissetmesi ihtimaline karşı bir destek aracı yol boyunca size eşlik edecek! Güzel dağ manzarası eşliğinde rafting yapın. Sizi Machu Picchu'ya götüren ünlü İnka yollarını takip ederek büyülü bir dünyaya adım atın. Gerekli izinleri almak için önceden iyi plan yapmayı unutmayın. Yürüyüş sonunda Machu Picchu yakınlarındaki bir otelde rahat bir gece geçirin. Sonrasında, Cuzco'ya dönüp Choco Müzesinde çikolata yapmayı deneyebilirsiniz.. Ailecek bu tecrübeye bayılacaksınız.

Titicaca Gölü Üzerinde Yolculuk


Yüzen Uros Adaları

Titicaca Gölü'nde, yüzen Uros Adaları'nı keşfetmek için yerli kayıklarıyla yola çıkabilir ve geleneksel giyinen yerli halkla buluşacağınız Taquile adalarını birbirine bağlayan yolları yürüyebilirsiniz Katamaran Yolculukları da burada çok popüler. Bu aile tatilleri için çok uygun bir gezi olacak.

Colca Kanyonunda Yürüyüş


İnca Yolu

Colca Kanyonuna yapılan yolculuk, sizi üç metreyi aşan kanatlara sahip dünyanın en büyük uçan kuşu olan güçlü And Kondoru’nu keşfetmeye sürükleyecek! Kanyonun kendisi inanılmaz güzelliklerle dolu olup, doğayı yürüyerek deneyimlemek isteyenlerin vazgeçilmez rotasıdır.

Peru Kıyıları


Kum sörfü

Güney Peru kıyılarından kısa bir uçuşla varacağınız Nazca Hatları'nı gezin ve çölün içindeki eski çizimelerin sırrını keşfedin! Bir vahayı çevreleyen Ica'daki kum tepelerinde kum arabasıyla seyahat edin. Maceracı çocuklar için doğru adres! Cesareti olanları sandsurf (kum sörfü) ile doğaya meydan okumaya davet ediyor adeta. Tüm bunlara alternatif olarak, tekne turu sizi, deniz aslanları, pelikanlar, penguenler ve daha fazlasının bulunduğu Ballestas Adaları'na götürecek ve doğanın, mavinin her tonuna hayran kalacaksınız. Yetişkinlere müjde! Bölge, aynı zamanda meşhur Peru şaraplarını tadabileceğiniz şarapçılık bölgesinde yer alıyor.şarap tadımları ve Peru’nun yerel içkisi “Pisco” deneyimlemeniz için sizleri bekliyor.

Başkent Lima


Lima Turu

Başkent Lima'da, hafif bir bisiklet turu, yamaç paraşütü yapabilir veya Miraflores bölgesini keşfedebilir ya da San Francisco Manastırı'nın kemik mezarlığını ziyaret edebilirsiniz. Güney Amerika’nın en iddalı mutfağı olan Peru mutfağı atölyelerine katılmadan önce, şehir merkezindeki organik pazardan ders için gerekli malzemeleri temin edebilirsiniz.Kendi turunuzu ayarlayın ve seyahat uzmanlarımızdan ücretsiz olarak size özel bir tur fiyatlandırması alın!

Comments


bottom of page