top of page
Biz Kimiz

Türkiye'nin, en kapsamlı Güney Amerika rehberi olma misyonuyla yola çıkan Güney Amerika Seyahat ekibi olarak gezginlerimizin istekleri doğrultusunda, kendimizi sürekli yenileyerek, büyük bir hızla ağımızı genişleterek en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. 

Size özel olarak tasarlanmış turları seçebileceğiniz gibi online olarak da rezervasyon yapabilirsiniz. Özel olarak tek başınıza, çift olarak, ailecek veya arkadaş grubunuzla uzman tur rehberi eşliğinde tur gruplarına katılabilirsiniz.

Sunduğumuz seyahat hizmetleri:

 

Grup Turları: Belirlenmiş tarihlerde, uzman rehberler eşliğinde yapılan turlar. Telefonla veya internet üzerinden rezervasyon yapabilirisiniz

 

Özel Turlar: İstediğiniz tarihlerde ve özel istekler doğrultusunda tasarlanmış, uzmanlık gerektiren turlar.  İş gezileri, belirli bir uzmanlık dalı üzerine hazırlamış niş turlarla hizmet vermekteyiz. Telefon ve e-posta aracılığıyla uzmanlarımızın eşliğinde rezervasyon yapabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Seyahat: İstediğiniz tarihlerde kişisel istekleriniz doğrultusunda hazırlanmış turlar. Güney Amerika konusunda uzman seyahat danışmanlarımız eşliğinde, istediğiniz seyahat şekli ve ilgi alanlarınıza göre bir yol haritası çıkarıp, mükemmelliğe ulaştırıyoruz. Telefon veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirisiniz

Beğenebileceğiniz Yazılar

Kaşif'in yazılarından ilham almak için bloğumuzu takip edebilirisiniz.

Nasıl Seyahat Edebilirim

Grup Turları

Belirlenmiş tarihlerde, uzman rehberlerimizle küçük gruplar halinde turlar

Özel Turlar

Güney Amerika tecrübemizle, isteğiniz üzerine tasarlanmış, uzmanlık gerektiren turlar. (iş gezileri, uzmanlık dalı gezileri)

Kişiye Özel Seyahat

Esnek ve tamamen değerli gezginlerimizin isteği üzerine planladığımız seyahatler

Kendi Seyahatinizi Planlayın

Yolculuğunuzun ilk adımlarını, seyahat uzmanlarımızın rehberliğinde atın. Aklınızdaki seyahati bizimle paylaşın, birlikte unutulmaz bir tecrübeye dönüştürelim.

Güney Amerika Tutkusu

Güney Amerika aşığı bir ekip olarak sizinle beraber bu heyecanı yaşamak ve paylaşmak bizim için en büyük mutluluk

Güvenli Seyahat

Güney Amerika tecrübemiz ve her durumda 7/24 ulaşabileceğiniz seyahat danışmanlarımızla güvenle seyahat edin

Gerçek Tecrübeler

Tecrübeli seyahat danışmanlarımız ile kitapların ve klişelerin dışına çıkarak unutulmaz tecrübeler yaşayın 

bottom of page