top of page

Brezilya'yı gezmeyi mi düşünüyorsunuz? Neredeyse Avrupa Birliği kadar büyük bu ülke Amazon Ormanlarının da anayurdu... Brezilyalılar arkadaş canlısı ve güler yüzlü olmalarıyla ünlüdürler, ve ülkelerini yabancılara tanıtmaya bayılırlar. 

Dünyanın en uzun partisini Rio'da karnaval zamanı yaşayabilir, Yağmur Ormanları'na yada Pantanal bataklığına giderek vahşi yaşamı birinci elden gözlemleyebilir, dünyanın en çok su taşıyan şelalesi olan İguazu'da sırılsıklam kalabilir, yada Rio de Janeiro'nun ünlü plajlarında hindistan cevizi suyu içerek serinleyebilirsiniz. Brezilya turlarımız kaşifler, gezginler ve tatilciler için sonsuz seçenekler sunuyor. Güney Amerika Seyahat uzmanlarımızın size özel oluşturacakları turlar ile sizin için en uygun Brezilya Turu hazırlanacaktır! Siz uzmanlığımıza güvenin! Bütün turlarımız sizin isteklerinize, hobilerinize, alışkanlıklarınıza, ihtiyaçlarınıza göre düzenlenir.​

Eğer tarih ve kültürle ilgileniyorsanız size tavsiyemiz Brezilya Turunu Rio de Janeiro'dan başlayarak, Brezilya'nın 'altın çağı' döneminin zenginliklerinin kalbi Minas Gerais ile devam ettirmeniz olur. Tiradentes, Ouro Prete ve Paraty'de kalabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin, Brezilya insanının misafirperverliği ve neşesi işe sarmalanacaksınız. 

Eğer Brezilya Turunuz için tavsiye ve yardım almak isyterseniz Brezilya Seyahat Uzmanı kadrolarımızla bugün hemen iletişim kurabilirsiniz. Size yardım edip turunuzu kafanızda netleştirmeye yardımcı olmak, ve ücretsiz olarak size özel bir seyahat programı çıkarmaktan memnuniyet duyarız!

Güney Amerika Tutkusu

Güney Amerika aşığı bir ekip olarak sizinle beraber bu heyecanı yaşamak ve paylaşmak bizim için en büyük mutluluk

Güvenli Seyahat

Güney Amerika tecrübemiz ve her durumda 7/24 ulaşabileceğiniz seyahat danışmanlarımızla güvenle seyahat edin

Gerçek Tecrübeler

Tecrübeli seyahat danışmanlarımız ile kitapların ve klişelerin dışına çıkarak unutulmaz tecrübeler yaşayın 

bottom of page