top of page

GÜNEY AMERİKA ŞARAP TURU |

Şili Uruguay Arjantin Turu

Kıtanın en lezzetli turu

1950.00$ dan başlayan fiyatlar

+90 212 988 0182

+54 9 11 5593 3345

Maille daha fazla bilgi almak için

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

TUR ÖZETI:

Ağzının tadını bilenlerin ve şarap gurmeleri için mükemmel bir tur: Ant Dağlarının inanılmaz manzarası karşısında kıtanın en kaliteli şaraplarını yudumlarken enerjik Latin Kültürünün tadını çıkarıcaksınız. Önce Santiago de Chile'den başlayarak ünlü Casablanca Vadisi şarap bölgesini, sonra da sahil şehirleri Valparaiso ve Viña del Mar'ı ziyaret edeceğiz. And Dağlarını tırmanarak Arjantin'in şarap ve gurme başkenti Mendoza'ya varıp, yıl boyu güneş alan bu şehirin şahane Malbec şaraplarını içtikten sonra yolculuğumuz Uruguay'ın Colonia del Sacramento şehrinde meşhur Tannat Şaraplarını içeceğiz. Son olarak, Latin Amerika'nın en romantik şehri, Tango'nun anavatanı Buenos Aires'i tanıyacağız.

1. GÜN

SANTİAGO ŞEHİR TURU

 

Santiago de Chile'ye varış. Uzman rehberlerimiz tarafından karşılanma ve hotele yerleştikten sonra Santiago de Chile Şehir Turu'na başlıyoruz.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

2. GÜN

CASABLANCA VADİSİ TURU

 

Ünlü Casablanca Vadisine yolculuk. Dünyaca ünlü organik Şili şaraplarının yapıldığı Casas del Bosque üzüm bağlarını gezip, şarap tadımı yapmak için bölgenin en kaliteli şarap imalathanelerini gezeceğiz. Öğle yemeğini yedikten sonra üzüm bağlarının oluşturduğu bu inanılmaz güzellikte ki pastoral manzarının tadını çıkartacağız.