top of page
Güney Amerika Grup Turları

Grup Turları, tarihleri belli olan, daha önceden denenmiş, test edilmiş ve mükemmelleştirilmiş rotalarda, küçük gruplarla uzman rehberlerimiz eşliğinde yapılan turlarımızdır. Değişik tatlara hitap etmek için grup turlarımızı iki ana başlık altında topladık; Maceraperestlerin hoşlanacağı Keşif Turları ve seyahatte konfor arayanları için Klasik Turlar. Bu turlarımız için online olarak veya telefon aracılığıyla rezervasyon yapabilirsiniz.

Güney Amerika'nın sunduğu güzellikleri küçük bir grupla beraber tecrübe etmek, yeni gezginlerle tanışmak ve paylaşmak, bir çok gezgin için seyahat etmenin en eğlenceli yollarından biri. Uzman rehberlerimizle her şehirde, sizlere etrafı gezdiren, yapılması ve yapılmaması gerekenleri anlatan, turist tuzaklarıyla ilgili ipuçları veren bir arkadaşınız olduğunu hissedeceksiniz. 

 

Seyahatinizin başından sonuna kadar yerel dili konuşan ve kişisel tecrübeleriyle Latin Amerika  konusunda bilgili rehberlerimiz sizlere eşlik edecek. Seyahatlerimiz saygı ve hoşgörü çerçevesinde gerçekleşmektedir. Gruplarımız en fazla 20 kişi olacak şekilde oluşmaktadır. 
 

Nasıl Seyahat Edebilirim

Grup Turları

Belirlenmiş tarihlerde, uzman rehberlerimizle küçük gruplar halinde turlar

Özel Turlar

Güney Amerika tecrübemizle, isteğiniz üzerine tasarlanmış, uzmanlık gerektiren turlar. (iş gezileri, uzmanlık dalı gezileri)

Kişiye Özel Seyahat

Esnek ve tamamen değerli gezginlerimizin isteği üzerine planladığımız seyahatler

Kendi Seyahatinizi Planlayın

Yolculuğunuzun ilk adımlarını, seyahat uzmanlarımızın rehberliğinde atın. Aklınızdaki seyahati bizimle paylaşın, birlikte unutulmaz bir tecrübeye dönüştürelim.

Güney Amerika Tutkusu

Güney Amerika aşığı bir ekip olarak sizinle beraber bu heyecanı yaşamak ve paylaşmak bizim için en büyük mutluluk

Güvenli Seyahat

Güney Amerika tecrübemiz ve her durumda 7/24 ulaşabileceğiniz seyahat danışmanlarımızla güvenle seyahat edin

Gerçek Tecrübeler

Tecrübeli seyahat danışmanlarımız ile kitapların ve klişelerin dışına çıkarak unutulmaz tecrübeler yaşayın 

bottom of page