top of page
Yılbaşı 2020 (14).png

Yalnız Gezginler için Güney Amerika

Zaman, tarih ve rota kısıtlaması olmadan; Güney Amerika'yı dilediğiniz gibi keşfederken yolculuğunuz boyunca farklı kültür ve milletlerden arkadaşlıklar edinerek seyahatinizi daha da anlamlandırmak istiyorsanız  doğru adrestesiniz demektir! Güney Amerika Seyahat'in Arjantin, Brezilya, Şili, Kolombiya, Bolivya, Uruguay ve Peru'da bulunan operatörleri sayesinde "Paylaşımlı Programlar" adı altında, istediğiniz programı daha uygun fiyatlar ve size uygun tarihlerde, dünyanın her tarafından gelen gezginler ile birlikte gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

south-america-cartoon-map-drmakkoy.jpg

Neden Paylaşımlı Programlar?

  • Özel programlar dahilindeki programları daha uygun fiyatlar ile gerçekleştirmenizi sağlarlar.

  • Dahil olduğunuz gruplarda birçok farklı milliyetten arkadaş edinebilir ve seyahatinizi daha anlamlı kılabilirsiniz.

  • Paylaşımlı programlarda da özel programlarda olduğu gibi kişi sınırlaması yoktur. Yani birden çok katılımcı ile de gruplara dahil olabilirsiniz.

  • Belirli bir tarihe uymak zorunda olmayıp, seyahatinizin başlangıç tarihini ve görmek istediğiniz ülkeleri siz seçebilirsiniz.

  • Eğer isterseniz aynı program üzerinde hem özel hem de paylaşımlı turları dahil edebilirsiniz. Böylelikle en önem verdiğiniz yerlerde rehberiniz ve aracınız yalnızca size hizmet edecektir.

Paylaşımlı programlar hakkında daha fazla bilgi almak, fiyat seçeneklerini öğrenmek ve size özel seyahatinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçin!

bottom of page