top of page
Patagony Turu, Torres del Pane Turu

ŞİLİ

Şili Avrupa Kıtası'nda olsaydı, Norveç'ten Tunus'a, yaklaşık 4.300 kilometre uzanan bir ülke olurdu. Sırtını And Dağları'na veren bu uzun ülke, değişen enlemleri nedeniyle çeşitli iklimlere ve inanılmaz manzaralara sahip. Ülke, dünyaca ünlü şair ve yazarlar üreten sanat ve kültürü ile gurur duyan bir ülke.

Doğa ile dolu kırsal bölgede, volkanik çöllerden verimli topraklara, muazzam buzullarla çevrili Patagonya vahşi doğalarına uzanan coğrafyasıyla Güney Amerika'nın en büyük cazibe merkezlerinden biridir. Doğada, tertemiz hava eşliğinde yapılacak birçok aktiviteye ev sahipliği yapan Şili'nin neresinde olursanız olun sahile en uzak 2 saatlik mesafede olacaksınız. Bunun yanında Pasifik Okyanusu'nda Şili'ye iki zaman dilimini uzaklıkta bulunan ve hala gizemi çözülemeyen Paskalya Adası bütün sakinliğiyle gezginleri bekliyor.

Çalkantılı geçmişini takiben Şili, iyi bir altyapıya sahip huzurlu ve hoş bir yerdir. Müthiş doğasını, bol taze deniz ürünleri ve lezzetli şaraplarla birleştirip ziyaretçilerine unutulmaz anılar vadediyor .
 

Güney Amerika Tutkusu

Güney Amerika aşığı bir ekip olarak sizinle beraber bu heyecanı yaşamak ve paylaşmak bizim için en büyük mutluluk

Güvenli Seyahat

Güney Amerika tecrübemiz ve her durumda 7/24 ulaşabileceğiniz seyahat danışmanlarımızla güvenle seyahat edin

Gerçek Tecrübeler

Tecrübeli seyahat danışmanlarımız ile kitapların ve klişelerin dışına çıkarak unutulmaz tecrübeler yaşayın 

bottom of page