top of page
Peru Turu

PERU

Kutsal toprakları, vahşi yaşamı, tarihi, kültürü: Peru’nun anlatacak çok hikayesi var. Ünlü karla kaplı And Dağları, Inca'nın ve diğer Kolomb öncesi kültürlerin tapınakları ve kaleleriyle kaplanmış kutsal yollarla birbirine bağlanıyor.

Peru'nun büyük kısmı, Amazon havzasında, neredeyse insan eli değmeden  hayatta kalmış bir tropik ormanda yer alır; Ancak egzotik yaban hayatı ve bitki örtüsünün çeşitliliği şaşırtıcı derecede erişilebilir konumdadır. Peru'nun kurak kıyı şeridi eski kültürlerin unutulmaz kalıntıları ile doludur - ziyaret etmek çok kolay, deşifre etmek zor, ama her zaman büyüleyici... Tüm bunların yanı sıra, mütevazi köy yaşamından imparatorluk şehirlerine uzanan koloni tarihi sanatının ve mimarisinin yaşayan örneklerini görme fırsatı sunarak ziyaretçilerini şımartıyor. Kurulan zengin pazarları, müziği ve modern Peru fiestaları seyahatinize renk katacak.

Yıllardır süre gelen misavirperver gelenekleneğiyle Peru, hem lüks bir seyahatin tadını çıkarmak isteyenlere hem de sırt çantalarıyla kutsal toprakları keşfetmek isteyen gezginlere uçsuz bucaksız imkanlar sunuyor

Güney Amerika Tutkusu

Güney Amerika aşığı bir ekip olarak sizinle beraber bu heyecanı yaşamak ve paylaşmak bizim için en büyük mutluluk

Güvenli Seyahat

Güney Amerika tecrübemiz ve her durumda 7/24 ulaşabileceğiniz seyahat danışmanlarımızla güvenle seyahat edin

Gerçek Tecrübeler

Tecrübeli seyahat danışmanlarımız ile kitapların ve klişelerin dışına çıkarak unutulmaz tecrübeler yaşayın 

bottom of page