top of page
Kişiye özel Güney Amerika Turu

Kişiye Özel Seyahatler, sizin istekleriniz doğrultusunda, tercihlerinize, zaman çizelgenize ve bütçenize uygun olacak şekilde tasarlanan seyahat düzenlemeleridir. Bu sizin yolculuğunuz: bize nereye, ne zaman ve nasıl yolculuk edeceğinizi söyleyin, ayrıntılar, alternatifler, bağlantılar; işte burada biz devreye giriyoruz.

Uzman Seyahat Danışmanlarımız, Latin Amerika hakkında geniş bilgiye sahiptir. Tüm seyahat uzmanlarımız kıtada yaşıyor, çalışıyor ya da bölgede sık sık yolculuklar yapıyor (birçoğu hepsini birden yapıyor) ve en az yılda bir kez, otelleri inceliyor, doğa yürüşüyleri için her yıl yeni rotaları sizler için kontrol ediyorlar.

Dilerseniz, seçenekleri değerlendirmek için Turunuzu Planlayın sekmesindeki online form aracılığıyla bizimle iletişime geçin ve uzmanlarımız, tercihlerinize ve önceliklerinize uyacak konaklama ve gezi seçiminize yardımcı olup size bir yol haritası çıkarsın. Böylelikle, mümkün olan en geniş seçenek yelpazesine erişebilirsiniz.

Nasıl Seyahat Edebilirim

Grup Turları

Belirlenmiş tarihlerde, uzman rehberlerimizle küçük gruplar halinde turlar

Özel Turlar

Güney Amerika tecrübemizle, isteğiniz üzerine tasarlanmış, uzmanlık gerektiren turlar. (iş gezileri, uzmanlık dalı gezileri)

Kişiye Özel Seyahat

Esnek ve tamamen değerli gezginlerimizin isteği üzerine planladığımız seyahatler

Kendi Seyahatinizi Planlayın

Yolculuğunuzun ilk adımlarını, seyahat uzmanlarımızın rehberliğinde atın. Aklınızdaki seyahati bizimle paylaşın, birlikte unutulmaz bir tecrübeye dönüştürelim.

Güney Amerika Tutkusu

Güney Amerika aşığı bir ekip olarak sizinle beraber bu heyecanı yaşamak ve paylaşmak bizim için en büyük mutluluk

Güvenli Seyahat

Güney Amerika tecrübemiz ve her durumda 7/24 ulaşabileceğiniz seyahat danışmanlarımızla güvenle seyahat edin

Gerçek Tecrübeler

Tecrübeli seyahat danışmanlarımız ile kitapların ve klişelerin dışına çıkarak unutulmaz tecrübeler yaşayın 

bottom of page