İHTİŞAMLI GÜNEY AMERİKA TURU |

Brezilya Arjantin Turu

Güney Amerika'nın ihtişamını hissedeceksiniz!
1/14

TUR ÖZETi:

 

Bu lüks tur, balayı çiftleri için veya Güney Amerika'nın en önemli noktalarını komforlu bir şekilde görmek isteyenler için mükemmeldir. Bu turda, Güney Amerika'nın en ünlü turistik mekanlarını ziyaret edeceksiniz! Arjantin'in tadını çıkarmak için Buenos Aires'den başlayın: "Amerika'nın Paris'inde görülecek yerler, aklınıza kazınacak melodiler ve alışverişle kendinizi şımartacaksınız." Sonrasında Iguassu Falls'a uçup , hem Arjantin hem de Brezilya taraflarının görkemli şelalelerini yaşayın. Atlantik Yağmur Ormanı Dağlarını unutulmaz bir demiryolu yolculuğuyla geçin. Göreceğiniz manzaralar karşısında büyüleneceksiniz! Doğal harikalardan yüksek teknolojili tarım arazilerinin arasından São Paulo  megalopolisine doğru yolculuk ederken Brezilya'nın zıtlıkları sizi şaşırtacak. İnanılmaz Rio de Janeiro'da: Sugar Loaf ve Corcovado dağları kaçırmamanız gereken maceralar sunacak! Turunuzu Bahia'nın başkenti Salvador'da bitirirken ve kartpostallık şehrin tadını çıkarın.

2950.00$ dan başlayan fiyatlar

+90 212 988 0182

+54 9 11 5593 3345

Maille daha fazla bilgi almak için
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

1. GÜN

BUENOS AİRES'e VARIŞ ve ŞEHİR TURU


Havalimanında uzman rehberlerimiz tarafından karşılanıp özel araç ile hotelinize transfer edileceksiniz. Hotele check-in yaptıktan sonra rehberimiz eşliğinde şehir turuna başlayacaksınız. Casa Rosada ve 1810 Devriminin gerçekleştiği yer alan Mayıs Parkını gezdikten sonra, şehrin daha moda yerlerinden olan Puerto Madero, Recoleta, Palermo gibi mahallelerini gezeceğiz. Eğer şanslı isek ve günlerden pazar ise, San Telmo'nun ünlü Antika Pazarını dolaşacağız.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

2. GÜN

TIGRE DELTA TURU ve TANGO SHOW


Turumuz Buenos Aires’in en zarif bölgelerinden biri olan San Isidro’da başlıyor. Bölgenin geleneksel Hipodromunu, aristokrat Jockey Klübünü, ve inanılmaz güzellikte ki San Isidro Labrador Katedralini ziyaret edeceğiz. Antik bir gözlem noktasından La Plata nehrinin uçsuz bucaksız büyüklüğünü seyredeceğiz. Daha sonra Beccar’da durup, unlu yazar Victoria O’Campo’nun yaşadığı yer olan, ve vefatinden sonra UNESCO’ya bağışlanan O’Campo Villa’sında kısa bir tur yaptıktan sonra gezimizin ana noktası olan Tigre’ye varacağız. Meyve Pazarı, unlu Victoria sokaginda bulunan Tigre Klubunun önünden geçerek Tigre Delta’da ki nehir turumuzla günlük turumuzu bitiriyor olacağız.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

3. GÜN

ŞELALELERİN ARJANTİN KISMI 

 

Iguazú Şelalelerini toplamda 275 cağlayan/şelale oluşturuyor. Brezilya’da ki panoramik görüntünün aksine, Arjantin tarafında şelalelerin icine girip, daha farklı bir deneyim yasayacaksiniz. Park yüksek ve alçak olmak üzere iki adet gezi yolundan oluşuyor. Yüksek yol daha panoramik bir bakış açısına sahipken, alçak yol ise orman ve şelalelerin icinden yaklaşık 1 kilometre boyunca devam ettikten sonra görkemli “Şeytan Bogazina” varıyor. Ayrıca Ormanın Ekolojik Tren yolculuguda tura dahildir.