top of page

2018 Rio de Janeiro Karnaval Turu

Samba ruhunu içinizde hissedeceksiniz!

3350.00$

+90 212 988 0182

+54 9 11 5593 3345

Maille daha fazla bilgi almak için

¡Bien! Mensaje recibido

 • Instagram Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon

TUR ÖZETI:

 

Gün batımından gün doğumuna kadar Samba mı? Evet Bundan daha büyük bir parti yok! Rio de Janeiro'nun ikonik festivalinde, sadece samba adımlarınızı mükemmelleştirmeye odaklanın. Dünyaca ünlü yürüyüşlere katılın, davullarla bütün şehrin sarsıldığına tanık olun.

Başlı başına bir macera. Karnavalı ömür boyu unutamayacaksınız! Sıcak Brezilya yazında Ilha Grande 'de denize girmeden olmaz. Şampiyonların yürüyüşü için   Acele etmelisiniz, Karnaval, Rio’nun en hızlı zamanı !

1. GÜN

28/02/2019 Gün İstanbul- Rio de Janeiro,

 

İstanbuldan Rio de Janeiro’ya uçuş

 

Rio de Janeiro Havalimanında karşılama ve otele yerleşme

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

2. GÜN

01/03/2019 Gün Rio de Janeiro, Brezilya

 

Deniz seviyesinden 395 metre yüksekte olan Seker Tepesinden göreceğiniz panoramik Rio de Janeiro görüntüsü kelimenin tam manasıyla nefesinizi kesecek. İki adet teleferik yardımıyla çıkacağımız tepede sizlere buranın isminin neden Seker Tepesi olduğunu anlatacağız. Birinci teleferik ilk olarak yolcularımızı Urca Dağına çıkaracak, oradan da ikinci teleferikle ulaşacağımız tepeden ise Rio de Janeiro’nun altın kumlu sahilleri ve yemyeşil ormanları ile neden bir çokları tarafından dünyanın en güzel şehri olarak kabul edildiğini göreceksiniz.

 

Şehir turuna Rio de Janeiro’nun tarihi bölgeleriyle devam ederken, sizlere Portekiz Prensi’nin ülkesinde skandala yol açarak nasıl ailesi ile bütün bağlarını koparıp kendini Brezilya’nın İmparatoru ilan ettiğini öğreneceksiniz.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

3. GÜN

02/03/2019 Serie A Samba Okulları Geçidi 

 

Otelinizden Sambodromo’ya transfer.

Bu Rio Sambódromo Karnaval girişi, muhteşem Samba Tepesi'nde yarışacak Serie A samba okullarına (Rio'nun daha küçük, ama yine de inanılmaz samba okullarına) tanık olma şansı tanıyor.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

4.GÜN

03/04/2019 Rio de Janeiro, Brezilya

Tam Gün Corcovado İsa Heykeli Turu ve Plajlar

Hz. Isa 710 metre yükseklikten Rio’ya göz kulak oluyor. Tremzinho (tramvay) ile tepeye çıkarak Corcovado Dağından şehir merkezini kus bakisi izleme şansına erişiyoruz. 38 metre yüksekliğinde ki Isa heykeli Carioca’ların (Rio de Janeiro’lularin) inancının ve arkadaş canlılığının sembolü haline geldi. Bu heykel 12 Ekim 1931 tarihinde Brezilya’nın unlu devlet başkanı Getúlio Vargas ile Kardinal Dom Sebastião Leme tarafından açılmış.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

5. GÜN

04/03/2019 Özel Grup Samba Okulları Geçidi


Bugünkü yolculuğumuzda iç huzurumuzu yemyeşil sıra dağlar ile subtropikal bölgenin yaratmış olduğu doğa harikası manzaralar ve engin tarım alanlarına essiz bir görüntü veren Aracuaria ağaçları ile besleyeceğiz. Aksam üzeri Latin Amerika’nın en iyi organize olmuş, bugün gelişmiş Batı dünyasına örnek şehir olarak lanse edilen Curitiba’ya varıyoruz. 

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

6. GÜN

05/03/2019 Rio de Janeiro, Ilha Grande

 

Bu  mükemmel turu  daha  da  unutulmaz  kılmak için  dünyanın  en  güzel plajlarından  bazılarına  sahip  Brezilya’nın  ünlü  adası  Ilha  Grande’ye  (Büyük  Ada)dinlenmek için gidiyoruz. Kahvaltı sonrası özel transfer ile adaya hareket.

 

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

7. GÜN

06/03/2019 Ilha Grande, Brezilya

 

Boş Vakit, Adanın birbirinden güzel plajlarını ve ormanlarını keşfetmenizi öneririz. İlgilenler için tüplü dalış ve su sporları seçenekleri mevcut. Dilerseniz bir tekne turuyla koyların güzelliğini keşfe çıkabilirsiniz.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

8. GÜN

07/03/2019  Ilha Grande Brezilya- Rio

Akşam üzerine kadar boş vakit. Adayı keşfetmek için biraz daha zamanınız var! Deniz kenarında sakin plajlarda içkinizi yudumlayıp, çılgın Rio için biraz daha enerji toplamalısınız.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

9. GÜN

08/03/2019 Rio de Janeiro, Tijuca Ormanı ve Botanik Park Turu

Otelde kahvaltı sonrası, rehberinizle buluşup beraber Tijuca ormanında jip turuna çıkıacaksınız. Tijuca Ormanı'nın ve botanik parkın yüyüne kapılıp keyifli bir yolculuk yapacaksınız. Tropik ağaçlar ve kuşlar  size nerede olduğunuzu bir daha hatırlatacak

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

10. GÜN

09/03/2019 Şampiyonlar Geçidi

 

Otelden Sambadrome’a transfer

Rio de Janeiro Karnavalı'ndaki şampiyonların geçit töreni! Dünyanın en büyük karnaval partisine katılın! Sadece kazanan samba okullarının zafer geçit törenini izlerken, tribünlerinden gelen Sambadrome'un heyecan verici atmosferinin tadını çıkarın!

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

11. GÜN

EVE DÖNÜŞ yada GÜNEY AMERİKA MACERASI

Bu akşam üzeri evinize yada sırada ki Güney Amerika şehrine gitmek üzere havalimanına rehberimiz eşliğinde transfer edileceksiniz. Arjantin ve Brezilya'nın en önemli şehirlerini kapsayan bu 12 günlük tur kolayca sizin isteklerinize göre değiştirilebilir. Size bu turu Karnaval yada yeni yıl zamanı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu 12 günlük turun sonunda yolculuğunuza İnkaların Ruhu turumuzla Peru'yu keşfederek devam edebilirsiniz. Kıtada yaşayan uzman ekibimiz Latin Amerika'da hayatınızın en güzel deneyimini geçirmeniz için gerekli bütün hazırlıkları yapacaklar!

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER : 
 • Otellerde Sabah Kahvaltıları

 

 • Otellerde Bagaj Taşıma Ücretleri

 

 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri ve Refakati

 

 • Şoför ve araç

 

 • Araçlarda su

 

 • 24 saat arayabileceğiniz Acil Telefon Hattı

 

 • Belirtilen bütün turlar ve transferler

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
 • Uluslararası ve domestik uçak biletleri

 

 • Programda dahil olduğu belirtilmemiş içecekler

 

 • Kalınacak olan otellerdeki şahsi harcamalar

 

 • Rehber, şöför ve restoran bahşişleri

8 gece  Rio Atlantico Business Centro

 

2 gece  CLH Suites Ilha Grande

bottom of page