2018 Rio de Janeiro Karnaval Turu

Samba ruhunu içinizde hissedeceksiniz!
1/9

3350.00$

+90 212 988 0182

+54 9 11 5593 3345

Maille daha fazla bilgi almak için

¡Bien! Mensaje recibido

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

TUR ÖZETI:

 

Gün batımından gün doğumuna kadar Samba mı? Evet Bundan daha büyük bir parti yok! Rio de Janeiro'nun ikonik festivalinde, sadece samba adımlarınızı mükemmelleştirmeye odaklanın. Dünyaca ünlü yürüyüşlere katılın, davullarla bütün şehrin sarsıldığına tanık olun.

Başlı başına bir macera. Karnavalı ömür boyu unutamayacaksınız! Sıcak Brezilya yazında Ilha Grande 'de denize girmeden olmaz. Şampiyonların yürüyüşü için   Acele etmelisiniz, Karnaval, Rio’nun en hızlı zamanı !

1. GÜN

28/02/2019 Gün İstanbul- Rio de Janeiro,

 

İstanbuldan Rio de Janeiro’ya uçuş

 

Rio de Janeiro Havalimanında karşılama ve otele yerleşme

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

2. GÜN

01/03/2019 Gün Rio de Janeiro, Brezilya

 

Deniz seviyesinden 395 metre yüksekte olan Seker Tepesinden göreceğiniz panoramik Rio de Janeiro görüntüsü kelimenin tam manasıyla nefesinizi kesecek. İki adet teleferik yardımıyla çıkacağımız tepede sizlere buranın isminin neden Seker Tepesi olduğunu anlatacağız. Birinci teleferik ilk olarak yolcularımızı Urca Dağına çıkaracak, oradan da ikinci teleferikle ulaşacağımız tepeden ise Rio de Janeiro’nun altın kumlu sahilleri ve yemyeşil ormanları ile neden bir çokları tarafından dünyanın en güzel şehri olarak kabul edildiğini göreceksiniz.

 

Şehir turuna Rio de Janeiro’nun tarihi bölgeleriyle devam ederken, sizlere Portekiz Prensi’nin ülkesinde skandala yol açarak nasıl ailesi ile bütün bağlarını koparıp kendini Brezilya’nın İmparatoru ilan ettiğini öğreneceksiniz.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

3. GÜN

02/03/2019 Serie A Samba Okulları Geçidi 

 

Otelinizden Sambodromo’ya transfer.

Bu Rio Sambódromo Karnaval girişi, muhteşem Samba Tepesi'nde yarışacak Serie A samba okullarına (Rio'nun daha küçük, ama yine de inanılmaz samba okullarına) tanık olma şansı tanıyor.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

4.GÜN

03/04/2019 Rio de Janeiro, Brezilya

Tam Gün Corcovado İsa Heykeli Turu ve Plajlar

Hz. Isa 710 metre yükseklikten Rio’ya göz kulak oluyor. Tremzinho (tramvay) ile tepeye çıkarak Corcovado Dağından şehir merkezini kus bakisi izleme şansına erişiyoruz. 38 metre yüksekliğinde ki Isa heykeli Carioca’ların (Rio de Janeiro’lularin) inancının ve arkadaş canlılığının sembolü haline geldi. Bu heykel 12 Ekim 1931 tarihinde Brezilya’nın unlu devlet başkanı Getúlio Vargas ile Kardinal Dom Sebastião Leme tarafından açılmış.

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

5. GÜN

04/03/2019 Özel Grup Samba Okulları Geçidi


Bugünkü yolculuğumuzda iç huzurumuzu yemyeşil sıra dağlar ile subtropikal bölgenin yaratmış olduğu doğa harikası manzaralar ve engin tarım alanlarına essiz bir görüntü veren Aracuaria ağaçları ile besleyeceğiz. Aksam üzeri Latin Amerika’nın en iyi organize olmuş, bugün gelişmiş Batı dünyasına örnek şehir olarak lanse edilen Curitiba’ya varıyoruz. 

Latin Amerika turlari, Guney Amerika Turlari

6. GÜN

05/03/2019 Rio de Janeiro, Ilha Grande

 

Bu  mükemmel turu  daha  da  unutulmaz  kılmak için  dünyanın  en  güzel plajlarından  bazılarına  sahip  Brezilya’nın  ünlü  adası  Ilha  Grande’ye  (Büyük  Ada)dinlenmek için gidiyoruz. Kahvaltı sonrası özel transfer ile adaya hareket.