KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU |

Arjantin-Uruguay-Brezilya Gezisi
Şeker Tepesi - Sugar Loaf
Şeker Tepesi - Sugar Loaf

press to zoom
Rio de Janeiro Kurban Bayramı Turu
Rio de Janeiro Kurban Bayramı Turu

press to zoom
İguazuda gün batımı
İguazuda gün batımı

press to zoom
Şeker Tepesi - Sugar Loaf
Şeker Tepesi - Sugar Loaf

press to zoom
1/19

1880 $

+90 212 988 0182

+54 9 11 5593 3345

Maille daha fazla bilgi almak için

Success! Message received.

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

TUR ÖZETİ:

Tango eşliğinde en lezzetli bifteklerin tadına bakın ve dünyanın 7 harikasindan biri olan Iguazu Şelalelerinin devasalığı karşısında nefesiniz kesilsin. 

Yine dünyanın 7 harikasından başka bir tanesi olan Rio de Janeiro'da ki Isa Heykelinin içinde bulunduğu Corcovado Dağı'ndan şehrin görüntüsünü Sugar Loaf tepesindekiyle karşılaştırın.

Kurban Bayramı tatilinizi değerlendirmek için bu inanılmaz fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

1. Gün

17.08.2018 - Rio de Janeiro

İstanbul’dan Rio’ya varış, Havaalanında karşılama ve otele transfer.

2. Gün

18.08.2018 - Rio de Janeiro, Brezilya

Yarım gün Corcovado İsa Heykeli Turu

 

Hz. Isa 710 metre yükseklikten Rio’ya göz kulak oluyor. Tremzinho (tramvay) ile tepeye çıkarak Corcovado Dağından şehir merkezini kus bakisi izleme şansına erişiyoruz. 38 metre yüksekliğinde ki Isa heykeli Carioca’ların (Rio de Janeiro’lularin) inancının ve arkadaş canlılığının sembolü haline geldi. Bu heykel 12 Ekim 1931 tarihinde Brezilya’nın unlu devlet başkanı Getúlio Vargas ile Kardinal Dom Sebastião Leme tarafından açılmış.

3. Gün

19.08. 2018 - Rio de Janeiro

Yarım gün Şeker Tepesi Turu

 

Deniz seviyesinden 395 metre yüksekte olan Seker Tepesinden göreceğiniz panoramik Rio de Janeiro görüntüsü kelimenin tam manasıyla nefesinizi kesecek. İki adet teleferik yardımıyla çıkacağımız tepede sizlere buranın isminin neden Seker Tepesi olduğunu anlatacağız. Birinci teleferik ilk olarak yolcularımızı Urca Dağına çıkaracak, oradan da ikinci teleferikle ulaşacağımız tepeden ise Rio de Janeiro’nun altın kumlu sahilleri ve yemyeşil ormanları ile neden bir çokları tarafından dünyanın en güzel şehri olarak kabul edildiğini göreceksiniz.

Şehir turuna Rio de Janeiro’nun tarihi bölgeleriyle devam ederken, sizlere Portekiz Prensi’nin ülkesinde skandala yol açarak nasıl ailesi ile bütün bağlarını koparıp kendini Brezilya’nın İmparatoru ilan ettiğini öğreneceksiniz.

5. Gün

21.08. 2018 - Foz de İguaçu, Brezilya

Erken saatlerde otelimizden çıkarak havaalanına, Iguazu Şelalerinin Brezilya tarafına doğru harekete geçeceğiz. Iguazú Şelalelerini toplamda 275 cağlayan/şelale oluşturuyor. Brezilya tarafında bu şelalerin panaromik manzarasını seyredeceğimiz noktalara ulaşmak için ormanların içerisinde bir yolculuğa çıkacağız.

 

4. Gün

20.08. 2018 - Rio de Janeiro