top of page
Black and Yellow Box Logo (3).png

Beş Değil Milyon Yıldızlı Hotel

Take me to the river (1).png

Geceleri samanyolunda ki milyonlarca yıldızı izlerken uykuya dalacağınız bu eşsiz otelde lüks eşyaları ve  özel servisi ile birlikte harika zaman geçireceksiniz.

SkyLodge Cusco, size yerden 400 metre yükseklikte asılı tamamen şeffaf  yatak odalarında Kutsal Vadi manzarası eşliğinde muhteşem bir konaklama sunuyor.

Ulaşım için zipline, tırmanma ve asma köprü seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor. Maceraperestler için bulunmaz bir fırsat olan SkyLodge, Güney Amerika Seyahat ayrıcalığıyla sizlere unutamayacağınız anılar kazandıracak.

SkyLodge'da Kutsal Vadi eşliğinde yapacağınız kahvaltının tadı ise damağınızda kalacak.

Accessories (2).png
image.jpg

Uzman rehberlerimiz eşliğinde, CE sertifikalı ekipmanlarla %100 güvende olacağınız 300 metrelik kayaya  tırmanırken eşsiz Kutsal Vadi manzarasının keyfini çıkaracaksınız. Üstelik SkyLodge'un sizlere sunduğu bu muhteşem tırmanış  için herhangi bir tecrübeye de ihtiyacınız yok.

D E S I G N E R (10).png
DSCF0776-1600x1200.jpg

150 metreden 700 metreye toplam 2800 metrelik 7 güçlü kablodan oluşan Zip-Line, sizlere ihtişamlı Kutsal Vadi'yi baştan sona güvenli bir şekilde geçme fırsatı sunuyor. İlk kabloya ulaşmak için 35 dakikalık Via Ferrata tırmanışı yapmanızı gerektiren Zip-Line da süzülürken kendinizi özgür ve güvende hissedeceksiniz! 

D E S I G N E R (12).png
D E S I G N E R (13).png
Modern Travel Plain Collage Facebook Pos

SkyLodge'da konaklama yapmadan da Zip-Line ve Via Ferrata aktivitelerine katılabileceğiniz gibi Kutsal Vadi'nin muhteşem manzarasına karşı harika bir yemek de yiyebilirsiniz.

bottom of page