top of page
Copy_of_blınk_dome_camp_(1).png

5 yıldızlı otellerde dünyanın en güzel yerlerini günlük turlar dahilinde görmek bir hayli tatmin edici ama hiç otelde kaldığınız gecenin sabahında gözünüzü harikalar diyarında açma fikrini düşündünüz mü? Eğer düşünmemişseniz Blink Dome Camp sizin için hayallerinizin bile ötesinde bir deneyim olacak demektir. Lüks otel konforunda Uyuni Tuz Gölü'nün ortasına inşa edilen Blink Dome Camp 360 derece manzarasıyla Bolivya'nın yaratıcılık başkentinin göbeğinde sizlere harika bir konaklama sunuyor. Emin olun daha önce böyle bir deneyim yaşamadınız.

Blink Dome Camp'in bulunduğu Uyuni Tuz Gölü, dünyanın en büyük tuz yüzeyi olma özelliğine sahip. Sizi bekleyen deneyimlerinin sınırının bulunmadığı Uyuni Tuz Gölü, bünyesinde rengarenk gölcükleri, terkedilmiş kasabası ve hatta tren mezarlığıyla birlikte siz ziyaretçilerini orada bulunacağınız her an daha da şaşırtacak. Lama ve flamingoların eşliğinde harika zaman geçireceğiniz otelde çekeceğiniz fotoğraflar ve videolar da tuz gölünün yansımasıyla birlikte yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak. 

Ahşap dizaynlı lüx odaları, yüksekliğe ve basınca dayanıklı olarak üretilen Blink Dome Camp'in içerisinde mükemmel ısı yalıtımı sayesinde ve gökyüzündeki milyonlarca yıldız eşliğinde muhteşem bir uyku çekeceğinize emin olabilirsiniz. Odalarda bulunan özel banyolar tamamen çevre dostu olup, güneş panelleri sayesinde kendi havasını temizleme ve suyu daima sıcak tutma özelliğine sahip. Blink Dome Camp'te bulunan her özellik ziyaretçileri için özel düşünülmüş olup onları her saniye huzurlu hissettirmek için tasarlanmıştır.

Blink Dome  Camp hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için lütfen iletişime geçin!

bottom of page