top of page

Campanario Dağı

Sony-Cerro-Campanario-Bariloche-Argentin
Sony-Cerro-Campanario-Bariloche-Argentin

Patagonya'nın en özel noktalarından biri Bariloche'de farklı bir deneyime hazır mısınız? Hazırsanız Campairo Dağının zirvesinde muhteşem bir manzara sizleri bekliyor. 7 dakikalık mini teleferik yolculuğu sonunda ulaşacağınız 1050 metre yükseklikteki zirveden Nahuel Huapi ve Moreno gölleri, San Pedro Yarımadası, Otto Dağı, Victoria Adası ve daha bi çok Bariloche harikasının inanılmaz görüntüsüne şahit olacaksınız. Manzaranın keyfini çıkardıktan sonra 30 dakikalık keyifli bir doğa yürüyüşüyle turunuzu tamamlayabilirsiniz.

Refugio Frey

297487_13914388d7034c679f5097a5da30a964_

Nispeten kolay olan ama doğanın sizi muhteşem manzaralarla ödüllendirdiği bir yürüyüş istiyorsanız, Refugio Frey Trek sizin için biçilmiş kaftan. 1700 metre yüksekliğe kadar çıkan ve Nahuel uapi Ulusal Parkında bulunan trekking rotası, devasa granit tepeleri, turuncu kayaçları ve kış aylarında donan buz mavisi gölleriyle sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Birkaç yürüyüş rotasının bulunduğu Refugio Frey aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte yürüyüş yaparken zorlanmayacağınız gibi dilerseniz kamp da yapabileceğiniz alanlara da sahip. 

Buenos Aires turlarımız hakkında bilgi almak ve seyahat uzmanlarımız tarafından size özel hazırlanan ve tamamen ücretsiz tur örneğinizi almak  için hemen aşağıdaki butona tıklayın!

bottom of page