top of page

Valdez Yarımadası Turu

876ecc13-54f1-470b-be6f-2dd54a6ba36f_E22


Puerto Madryn'den kuzeye doğru San Jose ve Nuevo Körfezlerini görebileceğiniz Carlos Ameghino'ya doğru yola çıkacaksınız! Valdes Yarımadası'nda, binlerce tek saçlı deniz aslanlarının üreme dönemi (Aralık - Mart) boyunca körfezlerini işgal ettiği Punta Piramides'e geçeeksiniz. Yolculuğunuza 6 metrelik, 3 tonluk dev Deniz Filleriyle arkadaş olmak için devam edeceksiniz. ​Dönüş yolunda Kuşlar Adası'nda durun, size verilecek teleskoplarla flamingoları, fırtına kuşlarını ve diğer egzotik kuş türlerini gözlemleyin.

Punto Tombo Turu

FormatFactory13164714_G.jpg

Otelden ayrılıp güneye doğru yola çıkacaksınız! Güney Amerika'nın en güzel penguen gözlem yerlerinden biri olan Punta Tombo'da gezimiz başlıyor. Burada sizden bir kaç metre uzakta yürüyen yüzlerce penguen göreceksiniz. Bu kuşlar hakkında çok az bilinen bir bilgiyi şimdiden verelim: gaklarken çıkardıkları ses, eşek sesine çok benzerdir.

Puerto Madryn turlarımız hakkında bilgi almak ve seyahat uzmanlarımız tarafından size özel hazırlanan ve tamamen ücretsiz tur örneğinizi almak  için hemen aşağıdaki butona tıklayın!

bottom of page