Valdez Yarımadası Turu


Puerto Madryn'den kuzeye doğru San Jose ve Nuevo Körfezlerini görebileceğiniz Carlos Ameghino'ya doğru yola çıkacaksınız! Valdes Yarımadası'nda, binlerce tek saçlı deniz aslanlarının üreme dönemi (Aralık - Mart) boyunca körfezlerini işgal ettiği Punta Piramides'e geçeeksiniz. Yolculuğunuza 6 metrelik, 3 tonluk dev Deniz Filleriyle arkadaş olmak için devam edeceksiniz. ​Dönüş yolunda Kuşlar Adası'nda durun, size verilecek teleskoplarla flamingoları, fırtına kuşlarını ve diğer egzotik kuş türlerini gözlemleyin.

Punto Tombo Turu

Otelden ayrılıp güneye doğru yola çıkacaksınız! Güney Amerika'nın en güzel penguen gözlem yerlerinden biri olan Punta Tombo'da gezimiz başlıyor. Burada sizden bir kaç metre uzakta yürüyen yüzlerce penguen göreceksiniz. Bu kuşlar hakkında çok az bilinen bir bilgiyi şimdiden verelim: gaklarken çıkardıkları ses, eşek sesine çok benzerdir.

Puerto Madryn turlarımız hakkında bilgi almak ve seyahat uzmanlarımız tarafından size özel hazırlanan ve tamamen ücretsiz tur örneğinizi almak  için hemen aşağıdaki butona tıklayın!

Bize Ulaşın

Av. Honorio Pueyrredon 906,

Buenos Aires, Arjantin

Av. Diego Portales 283, 
Viña del Mar, Şili

TR Tel:

AR Tel: +54 9 11 5593 3345

CL Tel: +56 9 9181 9962

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • Pinterest - White Circle
  • White LinkedIn Icon