top of page

San Martin Parkı

Mendoza_-_Plaza_Sarmiento_1.jpg

Göl kıyısında yürürken rengarenk güllerin kokusunu içinize çekeceğiniz bu 420 hektarlık park, şehrin duygusunu yaşayabileceğiniz en iyi nokta. 1897 yılında, aynı zamanda Sarmiento Cordoba Parkı'nı da dizayn eden Carlos Thays'ın yaratıcılığının ürünü olan parkı güneşli günlerde ziyaret etmek oldukça keyifli. Tenis kortlarının, golf kurslarının, çocuk parklarının, üniversite kampüsünün, stadyumun ve hatta hayvanat bahçesinin bulunduğu San Martin Parkı, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla birlikte de ziyaretçilerine bir çok imkan sağlıyor.

Uco Vadisi

53fab1e0a5a7650f3959cf1b_item1.size.vine

Malbec, Arjantin ve dünya için hala en iyisi olup popülerliğini korusa da, Uco Vadisinde çok daha fazlası sizleri bekliyor. Arjantin'in şarap başkenti Mendozo'ya 1 saatlik mesafede bulunan şarap üretim merkezi, 1200 metreye varan yüksekliğiyle yüksekliğin şarap üretimi ve kalitesi için belirleyici bir faktör olduğunu bizlere kanıtlar nitelikte. Muhteşem restoranlar ve otellerle birlikte harika And dağları manzarasına sahip Uco Vadisi, şarapseverler için tatil niteliği taşıyor.

Mendoza şarap turlarımız hakkında bilgi almak ve seyahat uzmanlarımız tarafından size özel hazırlanan ve tamamen ücretsiz tur örneğinizi almak  için hemen aşağıdaki butona tıklayın!

bottom of page