San Martin Parkı

Göl kıyısında yürürken rengarenk güllerin kokusunu içinize çekeceğiniz bu 420 hektarlık park, şehrin duygusunu yaşayabileceğiniz en iyi nokta. 1897 yılında, aynı zamanda Sarmiento Cordoba Parkı'nı da dizayn eden Carlos Thays'ın yaratıcılığının ürünü olan parkı güneşli günlerde ziyaret etmek oldukça keyifli. Tenis kortlarının, golf kurslarının, çocuk parklarının, üniversite kampüsünün, stadyumun ve hatta hayvanat bahçesinin bulunduğu San Martin Parkı, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla birlikte de ziyaretçilerine bir çok imkan sağlıyor.

Uco Vadisi

Malbec, Arjantin ve dünya için hala en iyisi olup popülerliğini korusa da, Uco Vadisinde çok daha fazlası sizleri bekliyor. Arjantin'in şarap başkenti Mendozo'ya 1 saatlik mesafede bulunan şarap üretim merkezi, 1200 metreye varan yüksekliğiyle yüksekliğin şarap üretimi ve kalitesi için belirleyici bir faktör olduğunu bizlere kanıtlar nitelikte. Muhteşem restoranlar ve otellerle birlikte harika And dağları manzarasına sahip Uco Vadisi, şarapseverler için tatil niteliği taşıyor.

Mendoza şarap turlarımız hakkında bilgi almak ve seyahat uzmanlarımız tarafından size özel hazırlanan ve tamamen ücretsiz tur örneğinizi almak  için hemen aşağıdaki butona tıklayın!

Bize Ulaşın

Av. Honorio Pueyrredon 906,

Buenos Aires, Arjantin

Av. Diego Portales 283, 
Viña del Mar, Şili

TR Tel: +90 (539) 852 60 61

AR Tel: +54 9 11 5593 3345

CL Tel: +56 9 9181 9962

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • Pinterest - White Circle
  • White LinkedIn Icon